02 Kas

Depolama Ve Eşyalarınızın Paketlenmesi

(Eşya depolama ve ev eşyası depolama) konusunda en önemli unsurlardan biriside eşyalarınızın paketlenmesidir. Eşyalarınızın paketlenmesinde gösterilicek olunan özen ve kullanılıcak olunan paketleme malzemelerinin hava, nem, eşya türü gibi etkenlere göre seçilmesi son derece önemlidir. Aksi taktirde darbelerin yanı sıra, küf ve pas gibi dejenerasyonlar eşyalarınızın üzerinde oluşucaktır. Yeditepe eşya depolama firması olarak sektör içerisindeki 10 yıllık deneyimimizle ne tür eşyada hangi mevsimde ne tür paketleme malzemeleri kullanılıcağı konusunda uzmanlığımızı kullanmaktayız. İstanbul eşya depolama taleplerinizi ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile yanıtlamaktayız.

Öncelikle yapılması gereken hususlar şöyle sıralanır  ; Evinize gelen ekip arkadaşlarımız öncelikle eşyalarınız tamamını havalı naylon tabır ettıgımız pıtpıtlarla  paketlenmesı yapılıp daha sonra streç le tamamını paketler ondan sonra kı aşama kodlama aşamasıdır eşyalarınız paketlendıkten sonra  tek tek numarandırlır barkot halıne gelır ardından listelere dökülür.

Bir kopya sizin dosyanız bır kopya ise bızım dosyamıza konulur .

Daha sonra kı aşama sigorta şirketi biz Allianz sigorta anlaşmamız mevcut hemen bir sonraki gün sigorta şirketinden elen expertiz arkadaş eşyalarınız gördukten sonra anlaşma geregi 20.000-30.000 -40.000 TL civarında police yapacaktır .Fiyatlandırma yapıldıktan sonra gerekli sözleşmelerımız yapılıp bı nushası musterimize sunulup tasınma ve depolama gunu ayrılır .

Yapmıs oldugu police ya adresinize yada mail adresinize postalanacaktır…. YEDİTEPE EŞYA DEPOLAMA.   www.esyadepolama.com.tr

related posts